Mükemmel Sulama İçin...

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

Agrodrip Elektronik mağazamızdan güvenli alışveriş ;

1. Siparişinizi tamamlayabilmek için sitemize üyeliğinizin gerçekleşmiş olması gerekmektedir.
Üyeliğinizi gerçekleştirmek için sitemizin sol üst alanında bulunan ‘Üye Ol’ linkini kullanabilirsiniz.
Daha önce web sitemize üye olduysanız ‘Giriş Yap’ linkini tıkladıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizle üye girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

2. Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri istediğiniz gibi özelleştirdikten sonra ‘Sepete Ekle’ butonunu tıklayarak alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Sepet sayesinde aynı anda birden fazla siparişinizi bir arada oluşturabilir ve siparişlerinizi toplu olarak verebilirsiniz.

3. ‘Sepetim‘ linkine tıklayarak sepetinizdeki ürünlerinizi görüntüleyebilir dilerseniz sepetinizi güncelleyebilirsiniz. Sepetinizde siparişe hazırladığınız ürünlerin hepsi K.D.V. dahil fiyatlardır.

4. Sepetinizde yer alan ürünleri siparişe dönüştürmek için dilerseniz Havale dilerseniz de Kredi Kartıyla ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri Kredi Kartıyla sipariş vermeniz halinde kredi kartı bilgileriniz anlık olarak SSL (Güvenli Ödeme) yöntemiyle direk bankaya gönderilir ve gelen sonuca göre ödeme işleminiz gerçekleştirilmiş olur. Sistemimizde hiçbir kullanıcımızın kredi kartı bilgisi tutulmamaktadır.

5. Satın almış olduğunuz ürün/ürünleriniz anlaşmalı kargo şirketi tarafından seçmiş olduğunuz teslimat adresine ve ilgili kişiye teslim edilecektir.

6. Tüm bu işlemlerin sonucunda sistem size otomatik bir sipariş numarası üretecektir. Kullanıcı girişi yaptıktan sonra ‘Hesabım‘ linkine tıkladıktan sonra Siparişlerim > Güncel Siparişlerim bölümünden siparişlerinizi takip edebileceksiniz.