Mükemmel Sulama İçin...

İade

İade

Agrodrip Elektronik mağazamızdan iade koşulları

Web sitemizden satın almış olduğunuz ürün/ürünleri ambalajını açmadan, bozmadan ve tahrip etmeden 7 gün içerisinde size teslim edilen şekliyle iade etme hakkına sahipsiniz. Ürününüzü, ambalajı, faturası ve iade formu ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir.

Siparişini verdiğiniz ürünlerin zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünün teslimatı sırasında kargo görevlisinin yanında kontrol etmek kaydıyla, kargo yetkilisine tutanak tutturmak kaydıyla iade edebilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Müşterilerimiz ürünleri kendilerine teslim edildiği şekilde iade etmekle yükümlüdür. Aksi durumda ambalajı açılmış, kullanılmış vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İade işlemi gerçekleşen ürünlerin tarafımıza ulaşmasını takiben 7 iş günü içerisinde ürün bedeli müşterimize iade edilir. Kredi kartı bedeli en geç 5 hafta içerisinde kredi kartlarına iade işlemi gerçekleşir. Bu durum iadeyi yapan bankalara bağlı olmakta ve firmamızdan kaynaklanmamaktadır.